niedziela, 31 lipca 2011

Kartka ekspresowa + wyniki CANDY

Dzisiejsza kartka była chyba najszybciej zrobioną kartką w mojej "karierze". Okazało się, że przyjeżdża do nas ciocia, która miała kilka dni temu imieniny. Nawet specjalnie nie czekałam aż wyschnie ramka pokryta crackle accents, a ślady palców pozaklejałam kwiatkami. Powstało coś, co szczytem kreatywności nie jest, ale jednocześnie jako tako nadaje się do wręczenia :)Efektu crackle chyba za bardzo na zdjęciach nie widać :( U mnie szaroburo i lepszych fot nie dało się zrobić. W każdym razie medium to kupiłam w scrap.com.pl, który nota bene obchodzi dziś 2 urodziny i ma fajny konkurs na blogu - zachęcam do odwiedzenia.

A teraz wyniki candy :)
Przede wszystkim cieszę się, że tyle osób zechciało w nim uczestniczyć. Blog się trochę ożywił i mam nadzieję, że chociaż część z Was będzie tutaj od czasu do czasu zaglądać. Ja przy okazji candy miałam okazję poodwiedzać Wasze blogi, na które pewnie bez niego tak łatwo bym nie trafiła. Jestem pozytywnie zaskoczona, że mamy tyle zdolnych scraperek - przyglądałam się Waszym pracom z prawdziwą przyjemnością.
Miło mi poinforować, że w wyniku losowania przy pomocy internetowego generatora liczb zwyciężył komentarz nr:


Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że autorką tego komentarza jest Małgoś, prowadząca tego bloga. Małgoś, proszę Cię o kontakt na mojego maila (adres na prawym pasku bocznym) - prześlij swoje dane adresowe, a ja w tym tygodniu wyślę paczuszkę :) Mam nadzieję, że pogoda dopisze, bo na pocztę mam kawałek drogi, a moje auto chwilowo nie nadaje się do jazdy w deszczu - siadły wycieraczki :)

Miłego dnia :)


6 komentarzy:

 1. Dziękuję za zabawę i gratuluję zwyciężczyni :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje Dla Małgoś i bardzo dziękuję za miłą zabawę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Congratulations to the winner and to you, dear, for the lovely candy! God bless! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje dla zwycięscy, dzieki za zabawe

  OdpowiedzUsuń
 5. gratulacje się należą ;)więc i ja dołączam do gratulujących
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. dziękuję za zabawę, a zwyciężczyni gratuluję

  OdpowiedzUsuń